32,2234$% -0.11
34,9331€% 0.17
40,5695£% 0.07
2.445,79%0,57
4.012,00%1,02
1968375฿%-2.86356
2596.89Ł%-3.11383
94365Ξ%-3.41863
16.32%-2.21567
Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar; Erkilet Osmangazi Mahallesi’ndeki yeni imarlaşan bölgede eşzamanlı olarak yapılan park çalışmasını inceledi. Kocasinan’ın her bir bölgesini kalkındırmaya, yenilemeye ve güzelleştirmeye devam ettiklerini belirten Lider Çolakbayrakdar, “Yeni imarlaşan bölgede hemşehrilerimize daha nitelikli bir hayat alanı kazandırmak için ağır çalışıyoruz” dedi.
Kocasinan’a yeni ve çağdaş bir çehre kazandırmak için ağır çaba sarf ettiklerini vurgulayan Lider Çolakbayrakdar, vatandaşların keyif alabileceği ve yaşamaktan memnunluk duyabileceği ömür alanları inşa ettiklerini söyledi. Bölgeyi, Kocasinan’a ve Kayseri’ye yakışır hale getireceklerini ve yeni bir hüviyet kazandıracaklarına dikkat çeken Lider Çolakbayrakdar; “Erkilet Osmangazi Mahallesi’nde yeşillendirme ve park çalışmalarımız devam ediyor. Ağaçların dikiminde birçoklarını tamamladık lakin yeniden dikeceğimiz yeni ağaçlarımız bu bölgeye renk ve hoşluk katacak. Mevsim itibariyle ağaçlandırma dönemi da tamamlamış olacağız. Yeni imarlaşan bölge olan burasını, eşzamanlı olarak toplumsal donatılarını yerine getiriyoruz ve daha nitelikli hayat alanı olması için çalışıyoruz. Kuzey Etraf yolunun yanı başındaki yol ve yeşil aksıyla ve başka taraftaki konutlarla daha nitelikli ömür alanı oluşmuş olacak. İyi olsun” sözlerini kullandı.
Başkan Çolakbayrakdar, herkesin daha memnun ve daha huzurlu yaşayabilecekleri bir Kocasinan’ı inşa etmeye devam edeceklerini kelamlarına ekledi. – KAYSERİ