32,2234$% -0.11
34,9331€% 0.17
40,5695£% 0.07
2.445,79%0,57
4.012,00%1,02
฿%
Ł%
Ξ%
%
Kayseri Şeker 1. Amatör Küme C Kümesi başkanı Emin Mekatronik Döğer spor As Lideri Emin Yılmaz, bu dönem şampiyon olacaklarını söyledi.
Kayseri Şeker 1. Amatör Küme C Kümesi başkanı Emin Mekatronik Döğerspor’da tek gaye şampiyonluk. Geçen dönem şampiyon olan ve 1. Amatör Küme’ye çıkan Döğerspor üst üste ikinci şampiyonluğu istiyor. Bu hafta oynanacak olan 9.hafta müsabakaları ile tamamlanacak olan birinci yarı öncesi oynadığı 8 maçta 6 galibiyet ve 2 beraberlik alan Döğerspor topladığı 20 puanla tepede yer alıyor. Son haftayı maç yapmadan puansız olarak BAY geçecek plan Döğerspor rakiplerinin puan kaybetmesini bekleyecek. Yeni dönem öncesi Döğerspor’a maddi ve manevi takviye veren Emin Yılmaz bundan sonraki süreçte de ekibe dayanak vereceğini söyledi.
Sezonu şampiyon olarak tamamlayacaklarını belirten Döğerspor Asbaşkanı Emin Yılmaz, “Takımımız elbette başarılı, şampiyonluğa oynuyoruz. Allah’ın müsaadesi ile de şampiyon olacağız. Şunu açık ve net söz edeyim bu kadro şampiyon olamasak bile gönüllerin şampiyonudur. Kadromuzdaki arkadaşlarımızın hepsi beyefendi, centilmen, kaliteli ve ahlaklı insanlardan oluşuyor. Kadromuz ve topluluğumuz her şeyin en güzelini hak ediyor. Kısa vakitte büyük işler başardık, başaracağız. Dönem sonu şampiyonluk ipini göğüsleyeceğimize inanıyorum. Spor kardeşlik demek, spor centilmenlik demek. Sporun birleştirici bir gücü var. Döğer halkından ve hemşehirlerimden kulübümüze takviye olmalarını bekliyorum” dedi. – KAYSERİ