32,2234$% -0.11
34,9331€% 0.17
40,5695£% 0.07
2.445,79%0,57
4.012,00%1,02
1966579฿%-3.15881
2599.51Ł%-3.06829
94164Ξ%-3.70424
16.3%-2.47734
Ordu Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Hilmi Güler’in teşebbüs ve çalışmaları ile yatırım programına aldırdığı ilçelerde doğalgaz çalışmaları tüm süratiyle devam ediyor. Bu kapsamda Kabadüz ilçesinde geçtiğimiz aylarda başlayan doğalgaz çalışmaları kapsamında, doğalgaz dağıtım tesisinin birinci betonu bugün dökülmeye başladı.
Ordu Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Hilmi Güler, Güç ve Olağan Kaynaklar Bakanlığı periyodundaki başarılı çalışmalarını Büyükşehir Belediye Başkanlığı devrinde de sürdürüyor. Ordu’da değerli alt ve üstyapı çalışmalarının altına imza atan Lider Güler, seçim periyodunda kelam verdiği bir projeyi daha hayata geçirmek için düğmeye bastı. Lider Güler’in teşebbüsleriyle, Altınordu, Ünye, Fatsa, Perşembe, Gülyalı Kumru, Korgan ve Kabadüz’de doğalgaz çalışmaları sürat kazandı.
Doğalgaz dağıtım tesisinin birinci betonu döküldü
Yıllardır hayal bile edilemeyen doğalgaz çalışmaları kıyı bandını aşarak yüksek rakımlı ilçelere geçti. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda Kabadüz ilçesinde başlayan doğalgaz çalışmasında değerli ara alan gruplar, doğalgaz dağıtım tesisinin birinci betonunu dökmeye başladı.
İlçe sakinleri Lider Güler’e teşekkür etti
İlçe sakinleri çalışmalardan duydukları memnuniyeti söz ederek, “Bizim için hayal olan bir çalışma ilçemizde başladı. Yıllardır söyleniyordu. Lakin bir çalışma yoktu. Büyükşehir Belediye Liderimiz seçim öncesi bu türlü bir vaat vermişti. Kelamını yerine getirdi. İlçemiz ismine çok değerli bir çalışma. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular. – ORDU