32,2234$% -0.11
34,9331€% 0.17
40,5695£% 0.07
2.445,79%0,57
4.012,00%1,02
฿%
Ł%
Ξ%
%
Sosyal Belediyecilik alanında birçok değerli projeye imza atan Didim Belediyesi, kendisine ilişkin tarlalarda yetiştirilen eserleri vatandaşlara fiyatsız dağıtmaya devam ediyor.
Didim Belediyesi tarafından Akköy Mahallesi’nde bulunan 25 dönümlük toprakta cet tohumlarından yetiştirilen eserler Didimli vatandaşlara fiyatsız olarak ulaştırılıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü takımları tarafından hasadı gerçekleştirilen marul, maydanoz, roka ve dereotları ihtimamla paketlenerek Didim Merkez Cami önünde kurulan stantta Didim Belediye Lideri A. Deniz Atabay tarafından vatandaşlara dağıtıldı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Didim Belediye Lideri A. Deniz Atabay; “Geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğumuz ziraî kalkınma atağımız devam ediyor. Kendi tarlamızda üretmiş olduğumuz zerzevatları Didimli vatandaşlarımıza fiyatsız olarak dağıtıyoruz. Bereketli topraklarımızdan taze taze topladığımız zerzevatları, halkımızın sofralarıyla buluşturmaya devam ediyoruz. Didim için emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” sözlerini kullandı. – AYDIN