32,2234$% -0.11
34,9331€% 0.17
40,5695£% 0.07
2.445,79%0,57
4.012,00%1,02
1976138฿%0.98384
2634.37Ł%1.37156
94711Ξ%1.24895
16.38%0.64679
Adana Valisi Yavuz Selim Köşger, devlet nezdinde vatandaşlara hizmet etmekle sorumlu şahıslar olduklarını belirterek, “Vatandaş odaklı hizmet anlayışına azami riayet etmekle yükümlüyüz” dedi.
İl Yönetim Şube Liderleri Toplantısı, Vali Yavuz Selim Köşger’in başkanlığında Nezihe Yalvaç Mesleksel ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde gerçekleştirildi.
Kurumlar ortası uyum ve iş birliğinin kıymetinin vurgulanarak kamu hizmetlerinin aktif, süratli ve verimli bir halde yürütülmesine yönelik çalışmaların değerlendirildiği toplantıda, Vali Köşger vilayet yönetim şube liderlerine hitaben kısa bir konuşma gerçekleştirdi.
Kurumlar ortası diyaloğun arttırılması, yapılan iş ve süreçlerin takibi, sunulan hizmetlerin faal ve süratli bir biçimde sonuçlandırılması konularında kurum müdürlerine talimatlarda bulunan Köşger, “Devletimiz tüm kurum ve kuruluşlarıyla bir bütün. Bizler devletimiz nezdinde vatandaşlarımıza hizmet etmekle sorumlu bireyleriz. Bulunduğumuz pozisyonların yükü ve sorumluluğuyla yapılan her bir işin, yürütülen her bir projenin en düzgünü olması için uğraş göstermek zorundayız. Bunları yaparken de mevzuat kararlarına, şeffaflığın sağlanmasına, halkımızın memnuniyetini ön planda tutan vatandaş odaklı hizmet anlayışına azami riayet etmekle yükümlüyüz. Herkesin üzerine düşen bu sorumlulukları layıkıyla yerine getireceğine inanıyor, tüm müdürlerimize çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.
Gündem hususlarının görüşüldüğü toplantı, görüş alışverişinin yapılması ile sona erdi. – ADANA